#butterflylounge Jaga muljeid

Kokteilikoolitus

Butterfly lounge baarmanid pakuvad gruppidele meelelahutuslikke kokteilikoolitusi. Koolitus kestab orienteeruvalt 1.5 tundi ning selle vältel selgitatakse kokteilikunsti ajalugu, jagatakse kogemusi ning õpetatakse ise kodustes tingimustes maitsvaid kokteile valmistama. Tutvustatakse nii klassikalisi kui parasjagu populaarseid kokteile. Samuti on võimalik korraldada temaatilisi koolitusi vastavalt teie soovidele, näiteks Kuuba, Mehhiko või USA 1920ndate teemadel.

Koolituse hind on 295€ (summa sisaldab käibemaksu). Koolitusi tehakse antud tingimustel kuni kahekümneviieliikmelistele gruppidele Butterfly ruumides. Väljaspool Butterfly ruume toimuvate koolituste ning suuremate gruppide puhul on hind kokkuleppeline.

Samuti koolitavad Butterfly omanikud ja baarmanid Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu professionaalseid baarmane ning teeninduskollektiive nii Eestis kui välismaal.

Alates 2013. aastast, mil Kristot pärjati Baarmanite Maailmameistrivõistlustel Parim Kaunistus 2013 eriauhinnaga, on Kristo ja Heinar koolitanud baarmane kokteilikaunistuste vallas nii Iirimaal, Soomes, Hollandis, Poolas kui Lätis. Eestis on nad hinnatud teenindus- ja kokteilikoolitajad juba aastaid.

Meeldivaid elamusi!
Butterfly Lounge - Liblikad Sinu kõhus.
designed & developed by burst.ee