#butterflylounge Jaga muljeid

Butterfly kokteilid

Butterfly baarmanid ja omanikud Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu on koostanud fantaasia- ja värviküllase raamatu, kuhu on kogutud 30 põneva kokteili retseptid, mida varem sai sellisel kujul nautida vaid Butterfly kokteilibaaris. Kokteilid sobivad pea igale peole ja nende valmistamine teeb sündmuse omanäoliseks. Hea, kui Sul on kodus näiteks šeiker või blender, aga kokteilide valmistamisel ei pea tingimata kasutama spetsiaalseid vahendeid. Võta appi loovus ja Butterfly kokteiliraamat!

Butterfly veekokteilid

Sellest kirevast kokteiliraamatust leiad 31 alkoholivaba kokteili retseptid, mis on inspireeritud kraaniveest. Igal selle raamatu kaunil kokteilil on oma saamislugu, kuid kokteilimeistrid kinnitavad, et inspiratsiooniks pole vaja midagi erilist: kokteili loomise mõte võib tekkida poes jalutades, süües, aias toimetades. Kokteile illustreerivad lisaks rõõmsavärvilistele piltidele ka Heinari luuletused, mille kohta ta ütleb lihtsalt: “Mulle meeldib sõnu ritta seada ja nii oma tundeid väljendada.”

Kokteilid & kaunistused

Heinar Õispuu ja Kristo Tomingas on ka rahvusvahelistel võistlustel arvukalt auhindu noppinud Eesti võistlusbaarmenid. Nende teine kokteiliraamat sisaldab 50 kireva kokteilikaunistuse valmistamisjuhendeid koos samm-sammulise õpetusega, et ise oma kokteili täpselt samamoodi kaunistada. Lisaks on raamatus 50 unikaalset kokteiliretsepti. “Kokteilid & kaunistused” on mõeldud eelkõige erialaseks kasutamiseks baarmenitele, kel on plaanis oma oskusi proovile panna, kuid sobib ka kõigile teistele, kes soovivad kokteilide valmistamises osavamaks saada. Siit leiab häid ideid enese ettevalmistamiseks võistlusteks, nõuandeid võistlusretsepti väljatöötamiseks ning nippe oma jookide kaunistamiseks. Kokteilid & Kaunistused on saadaval ka inglise keelse e-raamatuna.

Meeldivaid elamusi!
Butterfly Lounge - Liblikad Sinu kõhus.
designed & developed by burst.ee